Leave Your Message

Please submit your drawings to us. Files can be compressed into ZIP or RAR folder if they are too large.We can work with files in format like pdf, sat, dwg, rar, zip, dxf, xt, igs, stp, step, iges, bmp, png, jpg, doc, xls, sldprt.

 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
  ia_200000081s59
 • Вечет
  ia_200000083mxv
 • 01020304
  кат (1)г12

  CNC обработени делови

  кат (2)к3к

  Мелници за тревки

  секој (3)zq2

  Метални делови за штанцување

  cate (4)qpt

  Изворите

  добредојде кај нас

  НУДИМЕ НАЈКВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ

  Huateng Metal Products (Dongguan) Co., Ltd.беше основана во 2010 година, на површина од 2.000, тоа е професионален производител ангажиран во истражување, развој, производство, продажба и сервис наЦПУ делови за вртење и глодање,Делови за штанцување, изворииПроизводи за формирање на жица, кои се широко користени во авто, комуникациска опрема, медицинска опрема, електронски производи, UAV и др.

  Со цел да обезбедиме подобра услуга за нашите клиенти, регистриравме и друга компанија со имеHuayi International Industry Group Limited во Хонгконг. Со квалификувани техничари, напредни технологии и модерни машини, можеме да обезбедиме OEM и ODM услуги. Ние сме сертифицирани одISO9001:2015систем, со строга контрола на квалитетот од IQC, IPQC, OQC до FQC и комплетни услуги по продажбата, нашите производи беа извезени во над 60 земји во Северна Америка, Европа, Азија, Блискиот Исток, Австралија и слично, и освоија висока репутација меѓу клиентите ширум светот.

  Научи повеќе
  01
  компанија (1) wkn компанија (2)z5i

  топли производи

  Алуминиумски пепелник со црн анодизиран облог со ласерско врежани метални делови од брендот HYJD070207 Алуминиумски пепелник со црн анодизиран облог со ласерско врежани метални делови од брендот HYJD070207
  01
  2024-01-24

  Алуминиумски пепелник со црн анодизиран премаз со ласерско гравирање по мерка...

  Huayi, ISO9001 сертифициран производител на хардвер по нарачка со повеќе од 12 години искуство во CNC машински делови и мелени делови, е горд што ги воведува нашите висококвалитетни и приспособливи метални пепелници. Фокусирани на издржливоста и стилот, нашите прилагодени метални пепелници обработени со CNC се совршен додаток на секоја средина.


  Основана пред повеќе од една деценија, Huayi изгради репутација за обезбедување на најдобри сопствени хардверски решенија во својата класа. Нашиот тим од квалификувани професионалци користи напредна CNC технологија за обработка за производство на прецизно дизајнирани производи. Со нашата посветеност на квалитетот и задоволството на клиентите, станавме доверливо име во индустријата.

  Гледај Повеќе
  0102
  производ-1-1s4t

  CNC обработени делови

  Прилагодена 3/4/5-оска CNC обработка на алуминиум/месинг/нерѓосувачки челик/челик фабрика за глодање или вртење

  УЧЕТЕ
  ПОВЕЌЕ+
  • производ-1-7mjy
  • производ-1-11jac
  • производ-1-81xm
  • производ-1-9fdw
  • производ-1-10g6l
  производ-2-11qb

  Брусници

  Прилагодени 50mm-100mm 2/3/4 слоеви Алуминиум/нерѓосувачки челик/ легура на цинк анодизирана или обложена силиконска мелница за билки Производител

  УЧЕТЕ
  ПОВЕЌЕ+
  • производ-2-8vii
  • производ-2-9t2l
  • производ-2-10ubu
  • производ-2-11u0p
  • производ-2-126dz
  производ-3-18iu

  Метални делови за штанцување

  Фабрика за изработка на метални лимови/Фабрика за делови за метално печат

  УЧЕТЕ
  ПОВЕЌЕ+
  • производ-3-7дв
  • производ-3-8y6b
  • производ-3-9yky
  • производ-3-10qpv
  • производ-3-11mgf
  производ-4-1ujc

  Изворите

  Приспособете ги пролетните фабрички/продолжни пружини

  УЧЕТЕ
  ПОВЕЌЕ+
  • производ-4-84ут
  • производ-4-9n2y
  • производ-4-10vda
  • производ-4-119кк
  • производ-4-12fvh

  Нашите Предности

  ико-1вк5

  Квалитетни производи

  Потврда за цртање-Инспекција на дојдовен материјал-FAI-IPQC-целосна проверка
  ико-25 pb

  Гаранција за толеранција

  Може да се постигне толеранција,
  ЦПУ делови за вртење ± 0,005 mm,
  ЦПУ делови за глодање±0,003мм.
  ико-3rzx

  Брза испорака

  Испорака на примероци 3-7 дена,
  испорака на стоки на големо 10-20 дена
  ико-49q8

  Брза услуга

  Имаме тим за истражување и развој и можеме да ви помогнеме да ги дизајнирате и развивате производите. Обезбедување едношалтерски услуги.

  се претплатите на билтенот

  За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

  Претплатете се